Informacja o ochronie Państwa danych osobowych. Prosimy się zapoznać TUTAJ

Szanowni Państwo!

Ze względu na modernizację systemu zgłoszeń na szkolenia (Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – ISOS) indywidualne konta uczestników szkoleń utworzone przed 20 sierpnia 2017 r. wygasły. Zatem, zapisując się na szkolenie należy utworzyć nowe konto – zarejestrować się.

Przepraszamy za niedogodności.

Jeżeli Państwo pierwszy raz korzystają z elektronicznej rejestracji na szkolenie, prosimy o wybranie przycisku Zarejestruj się, a następnie o uzupełnienie danych, które umożliwią w przyszłości komunikację on-line z naszą placówką.
Prosimy o zapamiętanie zaproponowanego przez Państwo swojego loginu i hasła, które będą konieczne podczas zgłaszania się na kolejne formy doskonalenia.

Jak zapisać się na szkolenie
1) Zarejestruj się (jest to potrzebne, gdy nie masz jeszcze konta w systemie ISOS). Pamiętaj, że rejestracja wymaga Twojego potwierdzenia poprzez kliknięcie na odpowiedni odnośnik w otrzymanej wiadomości e-mail. (Utworzenie konta nie jest równoznaczne z zapisaniem się na wybrane szkolenie.)
2) Zaloguj się do systemu ISOS, używając jako loginu adresu e-mail i ustalonego przez Ciebie podczas rejestracji hasła.
3) Wybierz interesujące Cię szkolenie i zapisz się na nie.
4) Zaproszenie z informacją o szkoleniu otrzymasz pod podanym przez Ciebie adresem e-mail klika lub kilkanaście dni przed rozpoczęciem zajęć.

Wpisz nazwę użytkownika

Nazwa użytkownika (e-mail):
Hasło:
Zarejestruj się
Nie pamiętam hasła