Nadchodzące szkolenia


SymbolNazwaTerminy KierownikForma doskonalenia NabórRejestracjaSzczegóły
K/26 Myślenie wizualne (sketchnoting) w praktyce szkolnej 21-10-2017 (09:00 - 15:00) Poturała Wioletta Szkolenie Nabór otwarty
K/15 Zaburzenia zachowania u ucznia jako przejaw nieprawidłowego rozwoju osobowości 23-10-2017 (15:45 - 19:00)
08-11-2017 (15:45 - 19:00) 
Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/56 Realizacja edukacji informatycznej w klasach I–III zgodnie z nową podstawą programową 24-10-2017 (15:00 - 19:00) Kordylewski Mariusz Szkolenie Nabór otwarty
K/21 Od nauczyciela mianowanego do nauczyciela dyplomowanego: etap mistrzostwa zawodowego w rozwoju zawodowym pracowników oświaty (w świetle aktualnych uregulowań prawnych) 24-10-2017 (15:30 - 18:45)
02-11-2017 (15:30 - 18:45) 
Budny Zbigniew Szkolenie Nabór otwarty
K/11 Rozwiązywanie konfliktów szkole  26-10-2017 (15:00 - 19:05) Kantek Lidia Szkolenie Nabór otwarty
K/17 „Szkoła dla rodziców i wychowawców” – rekomendowany program profilaktyki uniwersalnej 28-10-2017 (09:00 - 13:45)
25-11-2017 (09:00 - 13:45)
02-12-2017 (09:00 - 15:15)
16-12-2017 (09:00 - 13:45)
13-01-2018 (09:00 - 13:45)
26-01-2018 (09:00 - 13:45) 
Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/25 Metodnik nauczyciela – typowe i nietypowe pomoce i metody wspierające proces uczenia się uczniów w klasie 28-10-2017 (09:00 - 15:00) Poturała Wioletta Szkolenie Nabór otwarty
K/80 Biblioteka pełna wrażeń – innowacyjna koncepcja czytania wrażeniowego w grupie dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych 28-10-2017 (09:00 - 14:00) Czajkowska Aleksandra Szkolenie Nabór otwarty
K/68 Ćwiczenia z piłką fitness 00-11-2017 (12:45 - 15:00) Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/65 Ćwiczenia i zabawy ruchowe z piłkami Over Ki Ball 04-11-2017 (09:00 - 12:15) Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/66 Ćwiczenia wzmacniające z taśmą thera-band – bezpieczna i ciekawa forma ćwiczeń dla najmłodszych 04-11-2017 (12:45 - 15:00) Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/67 Ćwiczenia rozciągające na lekcji wychowania fizycznego 04-11-2017 (09:00 - 12:15) Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/38 Metodnik polonisty – sposoby na czytanie, pisanie i mówienie na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej 04-11-2017 (09:00 - 15:00) Poturała Wioletta Szkolenie Nabór otwarty
K/29 Uczyć bawiąc, bawić ucząc – wykorzystanie gier bez prądu w szkole 06-11-2017 (15:30 - 19:00) Kiwak Ewa Szkolenie Nabór otwarty
K/2 Psychoedukacja w szkole 06-11-2017 (08:00 - 15:00)
30-12-2017 (08:00 - 15:00) 
Kasperska-Stróżyk Hanka Szkolenie e-learningowe Nabór otwarty
K/32 Szachy w edukacji  07-11-2017 (15:30 - 18:00)
14-11-2017 (15:30 - 18:30) 
Poturała Wioletta Szkolenie Nabór otwarty
K/56 Realizacja edukacji informatycznej w klasach I–III zgodnie z nową podstawą programową 07-11-2017 (15:00 - 19:00) Kordylewski Mariusz Szkolenie Nabór otwarty
S/16 Nauczyciel bibliotekarz w nowej przestrzeni edukacyjnej 07-11-2017 (14:30 - 16:00) Kowalczyk Krystyna sieć współpracy i samokształcenia Nabór otwarty
K/16 Uczeń z trudnościami z koncentracją uwagi 08-11-2017 (15:30 - 19:35) Kantek Lidia Szkolenie Nabór otwarty
F/1 Zawirowany świat ponowoczesności 09-11-2017 (15:00 - 18:00) Olesiak Aldona konferencja Nabór otwarty
K/73 Decoupage dla najmłodszych 16-11-2017 (16:00 - 19:15) Wrzesińska Dorota warsztaty metodyczne Nabór zamknięty 
K/19 Jak pracować z dzieckiem z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w szkole 16-11-2017 (15:45 - 19:00)
23-11-2017 (15:45 - 19:00)
27-11-2017 (15:45 - 19:00) 
Hudańska Iwona Szkolenie Nabór otwarty
K/39 Elementy retoryczno-kompozycyjne w kształceniu polonistycznym 17-11-2017 (15:30 - 18:30) Poturała Wioletta Szkolenie Nabór otwarty
K/4 Kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku dzieci i młodzieży 22-11-2017 (15:00 - 19:30) Frydrychowicz Grażyna Kurs instruktażowy Nabór otwarty
K/5 Kurs dla kandydatów na kierowników wypoczynku dzieci młodzieży 22-11-2017 (15:00 - 19:30) Frydrychowicz Grażyna Kurs instruktażowy Nabór otwarty
K/6 Kurs dla kandydatów na kierowników wycieczek szkolnych i obozów wędrownych 22-11-2017 (15:00 - 19:30) Frydrychowicz Grażyna Kurs instruktażowy Nabór otwarty
K/24 Techniki zadawania pytań 23-11-2017 (15:00 - 19:00) Wrzesińska Dorota kurs doskonalący Nabór otwarty
K/57 Mały programista – jak bawić się w programowanie na zajęciach kształcenia zintegrowanego 24-11-2017 (15:30 - 19:30)
25-11-2017 (09:00 - 17:00) 
Szymczak Agnieszka Szkolenie Nabór otwarty
K/36 Rozwój kompetencji językowych ucznia na lekcjach języka polskiego w szkole podstawowej. Wdrażanie nowej podstawy programowej 24-11-2017 (15:30 - 18:45) Czaplicka-Wojtas Aleksandra Szkolenie Nabór otwarty
K/52 Nowa podstawa programowa matematyki w klasach IV–VIII 25-11-2017 (10:30 - 13:30) Gołdyn Piotr Szkolenie Nabór otwarty
K/12 Sposoby motywowania uczniów do nauki  28-11-2017 (15:00 - 19:05) Kantek Lidia kurs doskonalący Nabór otwarty
K/44 Jak konstruować opowieść w konwencji teatru kamishibai, aby aktywizować widzów 29-11-2017 (15:00 - 18:00) Poturała Wioletta Szkolenie Nabór otwarty
K/62 Tworzenie animacji na stronę WWW w programie GIMP 30-11-2017 (16:15 - 19:30)
07-12-2017 (16:15 - 19:30) 
Wrzesińska Dorota kurs doskonalący Nabór otwarty
K/35 Warsztat nauczyciela języka polskiego 01-12-2017 (15:30 - 19:30) Czaplicka-Wojtas Aleksandra Szkolenie Nabór otwarty
K/58 Programista – jak wprowadzać programowanie na zajęciach II etapu edukacyjnego 01-12-2017 (15:30 - 19:30)
02-12-2017 (09:00 - 17:00) 
Szymczak Agnieszka Szkolenie Nabór otwarty
K/61 Sztuka tworzenia dydaktycznych prezentacji multimedialnych 13-12-2017 (16:00 - 19:15)
14-12-2017 (15:00 - 18:15) 
Wrzesińska Dorota kurs doskonalący Nabór otwarty